• کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • slider javascriptکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
slider js by WOWSlider.com v7.7

انواع کلید و پریز اسیا,کلید و پریز آسیا الکتریک

کلید و پریز آسیا در لاله زار_صفحه اصلی

کلید و پریز آسیا

فروش کلیه محصولات الکتریکی و کلید و پریز آسیا در فروشگاه هما الکتریک،تمام محصولات مورد نیاز الکتریکی خود را از ما بخواهید.

تعریف کلید و پریز

کلید و پریزها از ابزار کنترل جریان برق هستند. کلید و پریزها بر اساس نوع و کاربرد و استاندارد به انواع مختلفی تقسیم می شوند. کلید یا سوئیچ وسیله ای برای قطع و وصل یا تغییر مسیر جریان الکتریسته در یک مدار است. کلید مکانیکی از کلیدهای پرکاربرد می باشند که اغلب با نیروی دست و تحت فرمان انسان کار می کنند. کلید خودکار مانند کلید نوری (دارای حسگر نور) و یا دما یا انواع دیگری از کلید است.

کلید ابزار قطع و وصل مدار است که در مدارات الکتریکی برای اتصال و قطع جریان برق از آن استفاده می شود.

کلید بر اساس نوع استفاده و کاربرد به انواع مختلف تقسیم می شود.

کلید تک پل: نوعی کلید است که با آن فقط قدرت کنترل یک مصرف کننده از یک نقطه را داریم.
کلید دو پل: کلیدی است که با آن قدرت قطع و وصل دو مصرف کننده را از یک نقطه داریم.
کلید تبدیل: این نوع کلید به ما قدرت کنترل یک مصرف کننده را از دو نقطه می دهد.
کلید صلیبی: از این کلید برای کنترل یک گروه مصرف کننده از چند نقطه استفاده می شود.
پریز: وسیله ای است برای اتصال سیم ها در سیم کشی های ثابت و قابل انعطاف مانند دو شاخه برقی.
پریزها دارای انواع سه فاز و تکفاز هستند که خود آن ها بسته به نوع حفاظت متنوع هستند. برخی دارای اتصال به زمین (ارت) و برخی دیگر بدون اتصال هستند.

کلید و پریز آسیا

کاربرد کلید و پریز

کلید و پریز از جمله المان های ضروری در برق کشی ساختمان هستند که نه تنها از نظر کاربرد بلکه از نظر دکوراسیون داخلی نیز مورد توجه و اهمیت قرار می گیرند. این عناصر کوچک در ابعاد و طرح های مختلف به بازار عرضه می شوند و قرار گرفتن آنها بر روی دیوار با انواع پوشش ها نظیر کاغذ دیواری، رنگ، پانل های چوبی و … نمایی بسیار جذاب و منحصر بفرد به فضای خانه می بخشد. نکته ای که در تولید کلید و پریز مورد توجه قرار می گیرد ایمنی آنها است. این قطعات مستقیماً با انرژی برق در ارتباط هستند بنابراین در ساخت آنها به نکات ایمنی دقت می شود. امروزه متناسب با هر نوع کاربرد از کلید و پریزهای مخصوص استفاده می شود. برای مثال در فضاهای باز و یا مرطوب از نوع کلید و پریز ضد آب و برای تزئین دکوراسیون داخلی از کلید و پریزهای کریستالی استفاده می شود. البته این قطعات کاربردی در مدل های مختلف با رنگ های گوناگون بر اساس سلیقه و بودجه افراد انتخاب و خریداری می گردند.

نورپردازی و تامین نور لازم برای ساختمان امری بسیار مهم است که طراحان داخلی تدابیر بسیاری برای آن می اندیشند و ایده های خلاقانه خود را برای هر چه زیباتر کردن فضا عملی می نمایند. سیستم نورپردازی ساختمان با نصب کلید و پریز تکمیل می شود و زیبایی و جذابیت را برای فضا به ارمغان می آورد. وجود کلید و پریزهای لوکس بر روی انواع دیوارپوش نمایی متفاوت ایجاد کرده و توجه بیننده را به خود جلب می نماید. شاید با نگاه اول لوستر و چراغ های تزئینی بیشتر خودنمایی کنند اما با کمی دقت می توان به زیبایی این قطعات کوچک بر روی دیوار نیز پی برد.

http://uupload.ir/files/2vs3_کلید-و-پریز-آسیا-لاله-زار.jpg

 

 

 

هما الکتریک