• کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
  • slider javascriptکلید و پریز آسیا
  • کلید و پریز آسیاکلید و پریز آسیا
slider js by WOWSlider.com v7.7

انواع کلید و پریز اسیا,کلید و پریز آسیا الکتریک

کلید و پریز آسیا الکتریک:در باره ما

کلید و پریز آسیا

کلید و پریز آسیا مدل سیلور,کلید و پریز آسیا مدل کریستال,کلید و پریز آسیا مشهد,قیمت کلید و پریز آسیا الکتریک,نمایندگی کلید و پریز آسیا در لاله زار,قیمت کلید و پریز آسیا,نمایندگی کلید و پریز آسیا,نمایندگی کلید و پریز آسیا در کرج,نمایندگی کلید و پریز آسیا در اصفهان,شرکت کلید و پریز آسیا,خرید کلید و پریز آسیا,کلید پریز آسیا,کلید پریز آسیا الکتریک,کلید پریز آسیا قیمت,کلید پریز آسیا لاله زار,کلید پریز آسیا در اصفهان,لیست قیمت کلید و پریز آسیا,نمایندگی فروش کلید و پریز آسیا,انواع کلید و پریز اسیا,کلید و پریز آسیا الکتریک.

انواع کلید و پریز آسیا بطور کلی بشرح زیر است:

کلید لمسی یا تاچ از جمله مدرن ترین نوع کلید است که استفاده از آن در خانه های هوشمند رایج است. این کلید با حرارت دست فعال شده و عمل می کند.

کلید و پریز تایمری

این نوع قطعات در مکان هایی مانند حیاط و راه پله که لامپ ها نباید مدام روشن بمانند نصب می شوند. کلید و پریزهای تایمری قابل تنظیم هستند و می توان زمان خاموش و یا روشن کردن آنها را کنترل نمود.

کلید با سنسور حرکتی

کلیدهای سنسوردار به میزان قابل توجهی منجر به بهینه سازی مصرف انرژی برق می شوند زیرا تنها در صورت حضور افراد روشن شده و پس از مدتی خاموش می شوند. از این نوع تجهیزات در راهروها استفاده می شود.

کلیدهای تک پل و دوپل

کلیدهای تک پل تنها برای خاموش و روشن کردن یک مدار مورد استفاده قرار می گیرند اما با استفاده از کلیدهای دوپل می توان دو مدار را قطع و وصل کرد.

کلید دیمر

کلید دیمر در مکان هایی که میزان نور باید یکنواخت باشد کاربرد دارد. این کلیدها شدت نور را تنظیم و کم یا زیاد می کنند. از این نوع کلیدها در مکان هایی مانند سالن تئاتر استفاده می شود.

پریز برق یو پی اس

این نوع پریز دستگاهی که به آن وصل می شود را به منبع ذخیره برق ارتباط می دهد و هنگامی که برق قطع می شود، این دستگاه همچنان روشن خواهد ماند.

پریز برق ارت دار

این پریزها مجهز به یک سیم ارت دار هستند که برای تخلیه بار الکتریکی به زمین متصل شده اند. این سیم با انتقال الکتریسیته ساکنی که در مدار تخلیه شده مانع از برق گرفتگی افراد می شود.

کلید و پریز آسیا الکتریک

صنایع آسیا الکتریک در سال ۱۳۵۹ با تولید لوازم الکتریکی ساده کار خود را شروع نموده است. در طی این سالها محصولات مختلفی مانند میکروسوئیچ، بالاست، دیمر، انواع کلید و پریز توکار و روکار و کلیدهای گردان صنعتی تولید نموده اما بتدریج عمده فعالیت خود را بر روی تولید کلید و پریز متمرکز نموده است.
این مجموعه دارای بخشهای مختلفی از جمله طراحی، قالبسازی، تزریق پلاستیک، تولید قطعات فلزی و سالن مونتاژ برای تولید محصول نهایی می باشد.

 

 

هما الکتریک